Najlepsze wina do Twojej restauracji

Prowadzisz hotel lub restaurację? Chciałbyś wzbogacić swoją ofertę o kartę win dostosowaną do charakteru Twojego lokalu? Doskonale trafiłeś! Pomożemy Ci wybrać odpowiednie wina i razem ustalimy kartę win. Możesz wybierać spośród setek butelek pochodzących z Europy, Ameryki Południowej czy Australii.

Wino do restauracji kupisz w naszym sklepie w Toruniu, gdzie znajdziesz nie tylko to. Doradzimy Ci również z jakimi daniami serwować konkretne wino, w jaki sposób je podawać i jak odpowiednio je schłodzić. Pomożemy Ci ułożyć kartę win, w której oprócz klasycznych pozycji znajdą się również i takie, które zaskoczą Twoich gości i pozwolą wyróżnić twoją kartę na tle konkurencji.

Wina dla gastronomii i hoteli – profesjonalne podejście do klienta

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na profesjonalne podejście i wsparcie przez cały okres współpracy. Wskażemy Ci najlepsze wina dla hoteli i gastronomii oraz zorganizujemy szkolenia dla Twoich kelnerów i barmanów. Możemy również zrobić w Twoim lokalu degustację, na którą będziesz mógł zaprosić swoich gości żeby mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat wina.

Warto również zwrócić uwagę na dobre wino na prezent.

Dołożymy wszelkich starań, by dostarczyć Ci wino na czas, aby na każdej imprezie Twoi goście mogli delektować się pysznym trunkiem w towarzystwie swoich znajomych i rodziny. Wyróżnij się spośród konkurencyjnych lokali i stwórz kartę win, której będą Ci wszyscy zazdrościli.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci naszą ofertę.

Mailuj

Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższy formularz,
a chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania.